CGMS-9A-24-01
RLY CONT AC COIL 1NC AUX
Seri / Aile Numarası
CGMS-9A-24-01
CGMS-9A-24-01 Hakkında
Carlo Gavazzi CGMS-9A-24-01, 24VAC bobinli elektromekanik kontaktördür. 3 Form A (3PST-NO) ana kontağa ve yardımcı kontaklara sahip olup, 9A nominal akım kapasitesine sahiptir. Maksimum anahtarlama gerilimi 690VAC'dir. DIN ray ve şasi montajına uygun olup, vida terminal bağlantı şeklini kullanan cihaz, endüstriyel kontrol sistemleri, motor başlatıcıları, ısıtma kontrol devreleri ve genel amaçlı elektrik şebekesi uygulamalarında kullanılmaktadır. Yardımcı kontaklar kontaktör durumunun uzaktan izlenmesi için tasarlanmıştır.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Coil Voltage 24VAC
Contact Form 3PST-NO (3 Form A)
Contact Rating (Current) 9 A
Part Status Active
Switching Voltage 690VAC - Max