CGMS-6A-240-10
RLY CONT AC COIL 1NO AUX
Seri / Aile Numarası
CGMS-6A-240
CGMS-6A-240-10 Hakkında
Carlo Gavazzi CGMS-6A-240-10, 240VAC bobinli elektromekanik kontaktördür. 6A anahtarlama kapasitesine sahip 3PST-NO (3 Form A) kontakları ve auxiliary kontakları bulunmaktadır. Maksimum 690VAC anahtarlama voltajına kadir olup, DIN Rail ve şasi montajı için uyarlanmıştır. Vida terminal bağlantı tipi ile donanmıştır. Endüstriyel uygulamalarda AC motor kontrolü, güç dağıtımı ve otomasyon sistemlerinde kullanılan genel amaçlı kontaktördür. Part Status olarak yeni tasarımlara önerilmemektedir.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Coil Voltage 240VAC
Contact Form 3PST-NO (3 Form A)
Contact Rating (Current) 6 A
Features Auxiliary Contacts
Mounting Type Chassis Mount, DIN Rail
Part Status Not For New Designs
Switching Voltage 690VAC - Max