CGMS-6A-120-01
RLY CONT AC COIL 1NC AUX
Üretici
Carlo Gavazzi
Paket/Kılıf
Seri / Aile Numarası
CGMS-6A-120
CGMS-6A-120-01 Hakkında
CGMS-6A-120-01, Carlo Gavazzi tarafından üretilen 120VAC bobinli elektromekanikal kontaktördür. 3PST-NO (3 Form A) kontaktlı tasarımıyla 6A anahtarlama kapasitesine sahiptir. 690VAC maksimum anahtarlama voltajında çalışabilen bu kontaktör, endüstriyel kontrol uygulamalarında, motor starterlerinde ve güç dağıtım sistemlerinde kullanılır. Yardımcı kontaklar içermektedir. Chassis mount ve DIN rail montaj seçenekleriyle, vida terminali bağlantı stiliyle sunulmaktadır. Düşük voltajlı AC kontrol devreleri tarafından yüksek güç devrelerinin kontrolü için tasarlanmıştır.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Coil Voltage 120VAC
Contact Form 3PST-NO (3 Form A)
Contact Rating (Current) 6 A
Features Auxiliary Contacts
Mounting Type Chassis Mount, DIN Rail
Part Status Active
Switching Voltage 690VAC - Max