CGH621T450V2L
CAP ALUM 620UF 450V SCREW
Seri / Aile Numarası
CGH621T450V2L
CGH621T450V2L Hakkında
Cornell Dubilier Electronics tarafından üretilen CGH621T450V2L, 620µF kapasitans ve 450V nominal voltaj değerine sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. Screw terminal bağlantı türüne sahip chassis mount tipi tasarımla güç kaynakları, enerji depolama ve filtre uygulamalarında kullanılır. -40°C ile 85°C arasında çalışma sıcaklığında 1000 saat ömür garantisiyle tasarlanmıştır. 159.6mOhm @ 120Hz ESR değeri ve 3.567A @ 10kHz ripple current kapasitesi ile genel amaçlı uygulamalarda tercih edilen bir bileşendir. Polar kondansatör olarak kutuplar doğru şekilde bağlanması gerekmektedir.
Applications General Purpose
Capacitance 620 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 159.6mOhm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 3.567 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 2.9 A @ 120 Hz
Tolerance -10%, +50%
Voltage - Rated 450 V