CGH482T450X5L
CAP ALUM 4800UF 450V SCREW
Seri / Aile Numarası
CGH482T450X5L
CGH482T450X5L Hakkında
Cornell Dubilier Electronics tarafından üretilen CGH482T450X5L, 4800 µF kapasitansı ve 450V devre gerilim ratingine sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial, vidalı terminal bağlantısı ile chassis montajına uygun tasarlanmıştır. -40°C ile 85°C arasında çalışma sıcaklığı aralığında 1000 saat ömür garantisi sunmaktadır. Genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, güç elektroniği devreleri ve filtreleme uygulamalarında kullanılır. -10%, +50% tolerans aralığında tedarik edilir.
Applications General Purpose
Capacitance 4800 µF
Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Tolerance -10%, +50%
Voltage - Rated 450 V