CGH272T350W3L
CAP ALUM 2700UF 350V SCREW
Paket/Kılıf
Radial
Seri / Aile Numarası
CGH272T350W3L
CGH272T350W3L Hakkında
Cornell Dubilier Electronics tarafından üretilen CGH272T350W3L, 2700 µF kapasitansı ve 350V rated voltajı ile genel amaçlı uygulamalarda kullanılan alüminyum elektrolitik kondansatördür. Screw terminalli radial can tipinde paketlenmesi, ağır endüstriyel ve güç kaynağı uygulamalarında şasi montajı için uygun hale getirmektedir. -40°C ile 85°C arasında çalışan komponen, 54.3mOhm ESR değeri ve düşük frekansta 6.5A, yüksek frekansta 7.995A ripple akım kapasitesi ile AC filtrasyonu ve enerji depolama görevlerinde kullanılır. 1000 saatlik ömrü 85°C'de garantilidir. -10%/+50% tolerans aralığı ile geniş uygulama yelpazesini destekler.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Applications General Purpose
Capacitance 2700 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 54.3mOhm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can - Screw Terminals
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 7.995 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 6.5 A @ 120 Hz
Tolerance -10%, +50%
Voltage - Rated 350 V