CGH152T500V5C
CAP ALUM 1500UF 500V SCREW
Seri / Aile Numarası
CGH152T500V5C
CGH152T500V5C Hakkında
Cornell Dubilier Electronics tarafından üretilen CGH152T500V5C, 1500 µF kapasitansı ve 500 V rated voltajı ile yüksek kapasiteli alüminyum elektrolitik kondansatördür. Vida terminal bağlantısı (screw terminals) ile şasi montajı için tasarlanmış bu bileşen, genel amaçlı uygulamalarda kullanılır. 500 V çalışma voltajı ve 168 mOhm ESR değeri (120 Hz'de) sayesinde güç kaynakları, enerji depolama sistemleri ve büyük akım uygulamalarında işletilir. -40°C ile 85°C arasında çalışır ve 85°C sıcaklıkta 1000 saatlik ömrü vardır. 3.7 A ripple akım kapasitesi ile düşük frekans uygulamalarına uygundur.
Applications General Purpose
Capacitance 1500 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 168mOhm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 3.7 A @ 120 Hz
Tolerance -10%, +50%
Voltage - Rated 500 V