CGH142T450V4L
CAP ALUM 1400UF 450V SCREW
Paket/Kılıf
Radial
Seri / Aile Numarası
CGH142T450V4L
CGH142T450V4L Hakkında
Cornell Dubilier Electronics tarafından üretilen CGH142T450V4L, 1400µF kapasitansı ve 450V nominal voltajına sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. Vida terminal bağlantılı şasi montajı ile tasarlanmıştır. Genel amaçlı uygulamalarda güç kaynakları, invertörler ve yüksek voltajlı devreler gibi endüstriyel cihazlarda yaygın olarak kullanılmaktadır. -40°C ile +85°C sıcaklık aralığında çalışabilir ve 1000 saat ömür değerine sahiptir. 120Hz'de 60.3mOhm ESR ve 10kHz'de 7.257A ripple akım kapasitesi ile tasarlanmıştır.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Applications General Purpose
Capacitance 1400 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 60.3mOhm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can - Screw Terminals
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 7.257 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 5.9 A @ 120 Hz
Tolerance -10%, +50%
Voltage - Rated 450 V