CGH112T500V4C
CAP ALUM 1100UF 500V SCREW
Paket/Kılıf
Radial
Seri / Aile Numarası
CGH112T500V4C
CGH112T500V4C Hakkında
Cornell Dubilier Electronics tarafından üretilen CGH112T500V4C, 1100 µF kapasitansı ve 500 V rated voltajı ile genel amaçlı uygulamalar için tasarlanmış alüminyum elektrolitik kondansatördür. Vida terminalli şasi montajı ile endüstriyel ve güç elektronik sistemlerinde kullanılır. 225 mOhm ESR değeri ile 120 Hz'de çalışabilir, 3.1 A ripple current kapasitesi vardır. -40°C ile 85°C arasında çalışma sıcaklığında 1000 saat ömür garantisi sunmaktadır. Polar yapı nedeniyle doğru kutup bağlantısı gereklidir.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Applications General Purpose
Capacitance 1100 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 225mOhm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can - Screw Terminals
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 3.1 A @ 120 Hz
Tolerance -10%, +50%
Voltage - Rated 500 V