CG601T250V3C
CAP ALUM 600UF 250V SCREW
Üretici
WEC
Paket/Kılıf
Radial
Seri / Aile Numarası
CG601T250V3C
CG601T250V3C Hakkında
CG601T250V3C, WEC tarafından üretilen 600µF kapasitansı ve 250V nominal gerilimi ile yüksek kapasitif değerlere ihtiyaç duyulan uygulamalarda kullanılan alüminyum elektrolitik kondansatördür. Chassis mount yapısı ve vida terminal bağlantısı ile endüstriyel ve güç sistemi uygulamalarında montaj kolaylığı sağlar. 2000 saatlik ömür garantisi 85°C'de, geniş çalışma sıcaklığı aralığında (-40°C ~ 85°C) ve düşük ESR değeriyle (91mOhm @ 120Hz) genel amaçlı uygulamalar, güç kaynakları ve filtre devrelerinde kullanılır. 4.961A ripple akım kapasitesi 10kHz'de yüksek frekanslı uygulamalara uygun hale getirir.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Applications General Purpose
Capacitance 600 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 91mOhm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can - Screw Terminals
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 4.961 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 4.1 A @ 120 Hz
Tolerance -10%, +50%
Voltage - Rated 250 V