CG562U150X3L
CAP ALUM 5600UF 150V SCREW
Üretici
WEC
Paket/Kılıf
Radial
Seri / Aile Numarası
CG562U150X3L
CG562U150X3L Hakkında
CG562U150X150X3L, WEC tarafından üretilen 5600µF kapasitansına ve 150V rated voltajına sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. Screw terminal bağlantısıyla chassis mount uygulamaları için tasarlanmıştır. 14mOhm ESR değeri ile yüksek frekans uygulamalarında 20.57A ripple current taşıyabilme kapasitesine sahiptir. -40°C ile 85°C arasında çalışabilir ve 85°C'de 2000 saat ömür garantisi sağlar. Genel amaçlı güç kaynakları, filtreleme devrelerinde ve enerji depolama uygulamalarında kullanılır.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Applications General Purpose
Capacitance 5600 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 14mOhm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can - Screw Terminals
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 20.57 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 17 A @ 120 Hz
Tolerance -10%, +75%
Voltage - Rated 150 V