CG501U150R3C
CAP ALUM 500UF 150V SCREW
Üretici
WEC
Paket/Kılıf
Radial
Seri / Aile Numarası
CG501U150R3C
CG501U150R3C Hakkında
WEC tarafından üretilen CG501U150R3C, 500 µF kapasitanslı 150 V rated alüminyum elektrolitik kondansatördür. Screw terminal bağlantı ile chassis mount tipi tasarlanmıştır. -40°C ile 85°C arasında çalışma sıcaklığına sahip olup, 85°C'de 2000 saat ömür garantilidir. 103mOhm @ 120Hz ESR değeri ile düşük impedans sağlar. 120 Hz'de 3.1 A ve 10 kHz'de 3.751 A ripple current kapasitesi bulunmaktadır. Genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, invertörler ve industrial elektronik devrelerde kullanılmaya uygundur. -10% / +75% tolerans aralığı ile sunulmaktadır.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Applications General Purpose
Capacitance 500 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 103mOhm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can - Screw Terminals
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 3.751 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 3.1 A @ 120 Hz
Tolerance -10%, +75%
Voltage - Rated 150 V