CG452U025U3C
CAP ALUM 4500UF 25V SCREW
Seri / Aile Numarası
CG452U025U3C
CG452U025U3C Hakkında
Cornell Dubilier Electronics tarafından üretilen CG452U025U3C, 4500µF kapasitansına sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. 25V nominal voltaj ile genel amaçlı uygulamalarda kullanılmak üzere tasarlanmıştır. Vida terminallı şasi montajı yapılı bu kondansatör, -40°C ile 85°C arasında çalışabilir ve 85°C'de 2000 saat ömür garantisi sunar. 6mOhm ESR değeri ile düşük seri direnç karakteristiğine sahiptir. 10 kHz'de 17.02A ve 120Hz'de 14.8A ripple akım kapasitesi endüstriyel güç kaynakları, filtreleme, enerji depolama ve filtre uygulamalarında kullanılabilir.
Applications General Purpose
Capacitance 4500 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 6mOhm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 17.02 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 14.8 A @ 120 Hz
Tolerance -10%, +75%
Voltage - Rated 25 V