CG451T200R4C
CAP ALUM 450UF 200V SCREW
Seri / Aile Numarası
CG451T200R4C
CG451T200R4C Hakkında
CG451T200R4C, Cornell Dubilier Electronics tarafından üretilen 450 µF kapasitansına sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. 200V rated voltage ile tasarlanan bu komponent, genel amaçlı uygulamalarda kullanım için uygundur. Screw terminal bağlantısı ile chassis mount şekilde monte edilir. -40°C ile 85°C arasında çalışma sıcaklığı aralığında 2000 saat ömür süresi garantisinde sunulur. 120 mOhm @ 120Hz ESR değerine sahiptir. 10 kHz'de 3.872 A ve 120 Hz'de 3.2 A ripple current kapasitesine sahip olan bu kondansatör, güç kaynakları, ses amplifikatörleri ve endüstriyel ekipman gibi uygulamalarda yaygın olarak tercih edilir. ±10%/+50% tolerans aralığında üretilmektedir.
Applications General Purpose
Capacitance 450 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 120mOhm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 3.872 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 3.2 A @ 120 Hz
Tolerance -10%, +50%
Voltage - Rated 200 V