CG432U050R4C
CAP ALUM 4300UF 50V SCREW
Paket/Kılıf
Radial
Seri / Aile Numarası
CG432U050R4C
CG432U050R4C Hakkında
Cornell Dubilier Electronics tarafından üretilen CG432U050R4C, 4300 µF kapasitans ve 50V nominal voltajla tasarlanmış alüminyum elektrolitik kondansatördür. Chassis mount tipi vida terminalleriyle sabitlenmekte, güç kaynakları, filtreleme devrelerinde ve genel amaçlı uygulamalarda kullanılmaktadır. 26mOhm ESR değeriyle 120Hz'de işlem yapabilen kondansatör, -40°C ile 85°C arasında çalışabilir ve 85°C'de 2000 saat ömür garantisine sahiptir. 10kHz'de 7.935A ripple akımı kaldırabilen bileşen, düşük frekans uygulamalarda 120Hz'de 6.9A ripple akımını tolere eder. Kutup yapısındaki bu kondansatör, ±10% / +75% tolerans aralığında üretilmektedir.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Applications General Purpose
Capacitance 4300 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 26mOhm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can - Screw Terminals
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 7.935 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 6.9 A @ 120 Hz
Tolerance -10%, +75%
Voltage - Rated 50 V