CG332U025R2C
CAP ALUM 3300UF 25V SCREW
Üretici
WEC
Paket/Kılıf
Radial
Seri / Aile Numarası
CG332U025R2C
CG332U025R2C Hakkında
CG332U025R2C, WEC tarafından üretilen 3300µF kapasitanslı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 25V rated voltage ile genel amaçlı uygulamalarda kullanılmak üzere tasarlanmıştır. Şasi montajı için vida terminalli radyal can paketinde gelmektedir. -40°C ile +85°C arasında çalışma sıcaklığına ve 2000 saat ömrüne sahiptir. ESR değeri 120Hz'de 43mOhm olup, ripple current kapasitesi 10kHz'de 4.715A ve 120Hz'de 4.1A'dir. Güç kaynakları, filtreleme ve enerji depolama uygulamalarında yaygın olarak tercih edilir.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Applications General Purpose
Capacitance 3300 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 43mOhm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can - Screw Terminals
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 4.715 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 4.1 A @ 120 Hz
Tolerance -10%, +75%
Voltage - Rated 25 V