CG3250T400V4C
CAP ALUM 325UF 400V SCREW
Seri / Aile Numarası
CG3250T400V4C
CG3250T400V4C Hakkında
Cornell Dubilier Electronics tarafından üretilen CG3250T400V4C, 325 µF kapasitanslı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 400V nominal gerilim ile yüksek gerilim uygulamalarında kullanılmak üzere tasarlanmıştır. Vidalı terminal bağlantısı ile şasi montajı sağlanır. -40°C ile +85°C arasında çalışma sıcaklığında 2000 saat ömür garantisi sunar. 120 Hz'de 220 mOhm ESR değeri ile düşük seri direnci ve 10 kHz'de 3.69 A ripple current yeteneği genel amaçlı güç kaynakları, filtreleme ve enerji depolama uygulamalarında kullanılabilir. ±10%/+50% toleranslı kapasite değeri ile tasarlandığı devreler için esneklik sağlar.
Applications General Purpose
Capacitance 325 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 220mOhm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 3.69 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 3 A @ 120 Hz
Tolerance -10%, +50%
Voltage - Rated 400 V