CG2451T200X4C
CAP ALUM 2450UF 200V SCREW
Seri / Aile Numarası
CG2451T200X4C
CG2451T200X4C Hakkında
Cornell Dubilier Electronics tarafından üretilen CG2451T200X4C, 2450 µF kapasitansı ve 200V nominal voltaj ile genel amaçlı uygulamalar için tasarlanmış alüminyum elektrolitik kondansatördür. Şasi montajı için vida terminal bağlantılarına sahip radyal kutu paketinde sunulur. -40°C ile 85°C arasında çalışma sıcaklığında 2000 saat ömür garantisi sunar. 120 Hz'de 34mOhm ESR ve yüksek frekans ripple akımında 11.737 A (10 kHz) kapasitesi ile güç kaynakları, filtreleme devrelerinde ve endüstriyel elektronik uygulamalarında kullanılır. ±10/+75% tolerans aralığında üretilir.
Applications General Purpose
Capacitance 2450 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 34mOhm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 11.737 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 9.7 A @ 120 Hz
Tolerance -10%, +75%
Voltage - Rated 200 V