CG133U025V3C
CAP ALUM 13000UF 25V SCREW
Seri / Aile Numarası
CG133U025V3C
CG133U025V3C Hakkında
Cornell Dubilier Electronics tarafından üretilen CG133U025V3C, 13000 µF kapasitanslı 25V rated alüminyum elektrolitik kondansatördür. Screw terminalli chassis mount tasarımı ile sabit kuruluma uygun olan bu kondansatör, genel amaçlı uygulamalarda kullanılmak üzere tasarlanmıştır. 24mOhm ESR değeri ile düşük impedans sunmakta, 9.2A @ 10kHz yüksek frekans ve 8A @ 120Hz düşük frekans ripple akım kapasitesi bulunmaktadır. -40°C ile 85°C arasında çalışma sıcaklığı aralığında 2000 saatlik yaşam süresi nedeniyle güç kaynakları, filtreleme ve enerji depolama uygulamalarında yaygın olarak tercih edilir. Polar yapısı nedeniyle doğru kutup bağlantısı gerektirir.
Applications General Purpose
Capacitance 13000 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 24mOhm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 9.2 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 8 A @ 120 Hz
Tolerance -10%, +75%
Voltage - Rated 25 V