CFSH05-20L TR PBFREE
DIODE SCHOTTKY 20V 500MA SOD882
Paket/Kılıf
SOD-882
Seri / Aile Numarası
CFSH05-20L
CFSH05-20L TR PBFREE Hakkında
CFSH05-20L TR PBFREE, Central Semiconductor tarafından üretilen Surface Mount Schottky diyottur. 20V maksimum ters gerilim kapasitesine ve 500mA ortalama doğrultulmuş akıma sahiptir. SOD-882 kompakt paketinde sunulan bu bileşen, 220mV forward voltage @ 10mA ile düşük voltaj düşüşü sağlar. Fast recovery özelliği (500ns) ile anahtarlama uygulamalarında, güç kaynakları, AC-DC dönüştürücüler ve doğrultme devrelerinde kullanılır. -65°C ile 150°C arasında çalışabilen bu diyot, 30pF kapasitans @ 1V, 1MHz özelliğine sahiptir ve 8µA ters sızıntı akımı gösterir.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Capacitance @ Vr, F 30pF @ 1V, 1MHz
Current - Average Rectified (Io) 500mA
Current - Reverse Leakage @ Vr 8 µA @ 10 V
Diode Type Schottky
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature - Junction -65°C ~ 150°C
Package / Case SOD-882
Part Status Active
Speed Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io)
Supplier Device Package SOD-882
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max) 20 V
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 220 mV @ 10 mA