CF30A200240
RLY DPST NO 30A 240VAC
Üretici
Carlo Gavazzi
Paket/Kılıf
Seri / Aile Numarası
CF30A200240
CF30A200240 Hakkında
CF30A200240, Carlo Gavazzi tarafından üretilen 30 Amper kapasiteli genel amaçlı güç rölesisidir. 240VAC coil voltajı ile çalışan bu DPST-NO (2 Form A) konfigürasyonundaki rölede, gümüş-kalay oksit (AgSnO) kontak malzemesi kullanılmıştır. Cihaz 63.2 mA coil akımı ile düşük güç tüketimi sağlar ve 15 ms işletme süresine sahiptir. Sınıf F izolasyona uygun olarak tasarlanan rölede, 277VAC ve 30VDC maksimum anahtarlama voltajı desteklenir. -40°C ile 65°C arasında çalışabilen ve tam olarak korunan (sealed) yapısı ile endüstriyel uygulamalarda, kontrol devreleri, motorların kontrolü, ısıtma sistemleri ve genel amaçlı anahtarlama işlemlerinde kullanılır. Şasi montajlı bu bileşen, 192VAC işletme voltajı ve 48VAC serbest bırakma voltajı ile çalışır.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Coil Current 63.2 mA
Coil Insulation Class F
Coil Type Non Latching
Coil Voltage 240VAC
Contact Form DPST-NO (2 Form A)
Contact Material Silver Tin Oxide (AgSnO)
Contact Rating (Current) 30 A
Mounting Type Chassis Mount
Must Operate Voltage 192 VAC
Must Release Voltage 48 VAC
Operate Time 15 ms
Operating Temperature -40°C ~ 65°C
Seal Rating Sealed - Fully
Switching Voltage 277VAC, 30VDC - Max