CDZT2R8.2B
DIODE ZENER 8.2V 100MW VMN2
Seri / Aile Numarası
CDZT2R8.2B
CDZT2R8.2B Hakkında
ROHM Semiconductor tarafından üretilen CDZT2R8.2B, 8.2V nominal voltajda çalışan tekil Zener diyotudur. 100mW güç kapasitesine ve SOD-923 yüzey montajlı paketlemesine sahiptir. Bu bileşen, voltaj düzenleme devreleri, çıkış koruması ve referans voltaj uygulamalarında kullanılır. -55°C ile +150°C arasında çalışan bileşen, 500nA'e kadar ters sızıntı akımı ve ±2% voltaj toleransı ile karakterize edilir. 30 Ohm maksimum empedansı ile hızlı yanıt sağlar. SMD tasarımı kompakt elektronik uygulamalara uygun olup, eski tasarımlar için listelenmektedir.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Current - Reverse Leakage @ Vr 500 nA @ 5 V
Impedance (Max) (Zzt) 30 Ohms
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature -55°C ~ 150°C
Package / Case SOD-923
Part Status Not For New Designs
Power - Max 100 mW
Supplier Device Package VMN2
Tolerance ±2%
Voltage - Zener (Nom) (Vz) 8.2 V