CDBU40-HF
DIODE SCHOTTKY 40V 200MA 0603
Paket/Kılıf
2-SMD
Seri / Aile Numarası
CDBU40
CDBU40-HF Hakkında
CDBU40-HF, Comchip Technology tarafından üretilen yüksek hızlı Schottky doğrultucu diyottur. 40V ters voltaj kapasitesi ve 200mA ortalama doğrultulmuş akım ile güç uygulamalarında verimli doğrultma sağlar. 5ns hızlı reverse recovery time'ı sayesinde anahtarlama devrelerinde ve sıkça geçişli uygulamalarda kullanılmaya uygundur. 1V forward voltage düşümü ile enerji tasarrufu sunan bu diyot, SMD 0603/SOD-523F paketinde sunulur ve yüksek frekans anahtarlama kaynakları, LED sürücüler, güç yönetim devrelerine entegre edilebilir.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Capacitance @ Vr, F 5pF @ 0V, 1MHz
Current - Average Rectified (Io) 200mA
Current - Reverse Leakage @ Vr 200 nA @ 30 V
Diode Type Schottky
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature - Junction 125°C (Max)
Package / Case 2-SMD, No Lead
Part Status Active
Reverse Recovery Time (trr) 5 ns
Speed Small Signal =< 200mA (Io), Any Speed
Supplier Device Package 0603/SOD-523F
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max) 40 V
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 1 V @ 40 mA