CDBMH1150-HF
DIODE SCHOTTKY 150V 1A SOD123T
Seri / Aile Numarası
CDBMH1150
CDBMH1150-HF Hakkında
CDBMH1150-HF, Comchip Technology tarafından üretilen 150V 1A kapasitesinde bir Schottky diyottur. SOD-123T yüzey montajlı paket içinde sunulan bu bileşen, hızlı anahtarlama uygulamalarında kullanılır. 920 mV ileri gerilim düşüşü ve 200 µA ters sızıntı akımı özellikleriyle, düşük güçlü güç kaynakları, anahtarlama regülatörleri ve yüksek frekans uygulamalarında tercih edilir. -55°C ile +150°C arasında çalışma sıcaklığı aralığına sahip olan bu diyot, 500ns'den kısa iyileştirme süresi ile hızlı anahtarlama işlemlerini destekler. Bileşen şu anda üretim dışıdır (Obsolete).
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Capacitance @ Vr, F 120pF @ 4V, 1MHz
Current - Average Rectified (Io) 1A
Current - Reverse Leakage @ Vr 200 µA @ 150 V
Diode Type Schottky
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature - Junction -55°C ~ 150°C
Package / Case SOD-123T
Part Status Obsolete
Speed Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io)
Supplier Device Package SOD-123T
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max) 150 V
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 920 mV @ 1 A