CDBHA10150-HF
DIODE SCHOTTKY 150V 10A TO-277B
Seri / Aile Numarası
CDBHA10150
CDBHA10150-HF Hakkında
CDBHA10150-HF, Comchip Technology tarafından üretilen 150V 10A kapasiteli bir Schottky hızlı kurtarma diyodudur. TO-277B (3-PowerDFN) yüzey montajlı pakette sunulan bu komponent, 850 mV maximum forward gerilim değeri ve 250 µA ters sızıntı akımı ile karakterize edilmiştir. -55°C ile 150°C arasında çalışabilen diyot, 500 ns'den kısa kurtarma zamanı nedeniyle anahtarlı güç kaynakları, AC-DC konvertörleri, güç yönetimi devreleri ve yüksek frekanslı uygulamalarda doğrultma ve serbest döngü diyodu olarak kullanılır.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Current - Average Rectified (Io) 10A
Current - Reverse Leakage @ Vr 250 µA @ 150 V
Diode Type Schottky
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature - Junction -55°C ~ 150°C
Package / Case TO-277, 3-PowerDFN
Part Status Active
Speed Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io)
Supplier Device Package TO-277B
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max) 150 V
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 850 mV @ 10 A