CDBFN1100-HF
DIODE SCHOTTKY 100V 1A SOD323
Paket/Kılıf
2-SMD
Seri / Aile Numarası
CDBFN1100
CDBFN1100-HF Hakkında
CDBFN1100-HF, Comchip Technology tarafından üretilen 100V 1A kapasiteli hızlı recovery Schottky diyotudur. SOD-323 yüzey montajlı paketinde sunulan bu bileşen, maksimum 850mV forward voltage düşüşü ile düşük enerji kaybı sağlar. 500ns'den kısa recovery süresi ile anahtarlama devrelerinde, sıyrık güç kaynakları, AC-DC dönüştürücüler ve düşük voltaj uygulamalarında kullanılır. -50°C ile 150°C arasında çalışır, 120pF kapasitansı ile yüksek frekanslı uygulamalara uygundur.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Capacitance @ Vr, F 120pF @ 4V, 1MHz
Current - Average Rectified (Io) 1A (DC)
Current - Reverse Leakage @ Vr 500 µA @ 100 V
Diode Type Schottky
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature - Junction -50°C ~ 150°C
Package / Case 2-SMD, Flat Lead
Part Status Obsolete
Speed Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io)
Supplier Device Package SOD-323
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max) 100 V
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 850 mV @ 1 A