CDBD10150-G
DIODE ARRAY SCHOTTKY 150V D2PAK
Seri / Aile Numarası
CDBD10150
CDBD10150-G Hakkında
CDBD10150-G, Comchip Technology tarafından üretilen yüksek hızlı Schottky diyot dizisidir. 150V reverse voltaj derecelendirilmesi ve diode başına 10A ortalama doğrultulmuş akım kapasitesi ile doğrultucu uygulamalarında kullanılmaktadır. Ortak katot konfigürasyonu ile iki adet diyot içeren bu bileşen, 500ns'den kısa Fast Recovery süresine sahiptir. TO-263-3 (D²Pak) yüzey montajı paketi ile anahtarlama devreleri, güç kaynakları, ters akım koruması ve voltaj çarpanı uygulamalarında tercih edilir. -55°C ile +150°C arasında güvenli çalışma sağlar.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Current - Average Rectified (Io) (per Diode) 10A (DC)
Current - Reverse Leakage @ Vr 500 µA @ 150 V
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature - Junction -55°C ~ 150°C
Package / Case TO-263-3, D²Pak (2 Leads + Tab), TO-263AB
Part Status Active
Speed Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io)
Supplier Device Package D2PAK
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max) 150 V
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 1 V @ 10 A