CDBC5100-HF
DIODE SCHOTTKY 100V 5A DO214AB
Seri / Aile Numarası
CDBC5100
CDBC5100-HF Hakkında
CDBC5100-HF, Comchip Technology tarafından üretilen surface mount Schottky doğrultma diyotudur. 100V ters voltaj (Vr) ve 5A ortalama doğrultulmuş akım kapasitesine sahiptir. DO-214AB (SMC) paketinde sunulan bu bileşen, fast recovery özelliği ile 500ns'nin altında anahtarlama süresi sağlar. 850mV ileri voltaj düşüşü (5A'de) ve -40°C ile 125°C arasında çalışma sıcaklık aralığı ile PSU devreleri, AC/DC dönüştürücüler ve anahtarlamalı güç kaynakları uygulamalarında kullanılır.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Current - Average Rectified (Io) 5A
Current - Reverse Leakage @ Vr 500 µA @ 100 V
Diode Type Schottky
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature - Junction -40°C ~ 125°C
Package / Case DO-214AB, SMC
Part Status Active
Speed Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io)
Supplier Device Package DO-214AB (SMC)
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max) 100 V
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 850 mV @ 5 A