CDBB1150LR-HF
DIODE SCHOTTKY 150V 1A DO214AA
Seri / Aile Numarası
CDBB1150LR
CDBB1150LR-HF Hakkında
CDBB1150LR-HF, Comchip Technology tarafından üretilen 150V 1A kapasiteli Schottky diyottur. Surface mount DO-214AA (SMB) paketinde sunulan bu doğrultucu diyot, hızlı anahtarlama uygulamalarında kullanılır. 820 mV forward voltajı ve 500ns'den düşük recovery süresi ile anahtarlama devrelerinde, DC/DC konvertörlerde, güç kaynakları ve freewheeling uygulamalarında tercih edilir. -50°C ile 175°C arasında çalışabilir. 500µA reverse leakage akımı ve 120pF kapasitansı ile tasarımlarda kullanılan Schottky bariyerli yapı sayesinde düşük ileri voltaj düşüşü sağlar.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Capacitance @ Vr, F 120pF @ 4V, 1MHz
Current - Average Rectified (Io) 1A
Current - Reverse Leakage @ Vr 500 µA @ 150 V
Diode Type Schottky
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature - Junction -50°C ~ 175°C
Package / Case DO-214AA, SMB
Part Status Active
Speed Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io)
Supplier Device Package DO-214AA (SMB)
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max) 150 V
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 820 mV @ 1 A