CDBA1150-HF
DIODE SCHOTTKY 150V 1A DO214AC
Seri / Aile Numarası
CDBA1150
CDBA1150-HF Hakkında
CDBA1150-HF, Comchip Technology tarafından üretilen 150V 1A kapasitesinde bir Schottky doğrultucu diyotudur. DO-214AC (SMA) yüzey montajlı pakette sunulan bu bileşen, hızlı anahtarlama uygulamaları için tasarlanmıştır. 870 mV ileri voltaj düşümü ve 500ns'den küçük geri kazanım süresi ile güç kaynakları, anahtarlamalı regülatörler, AC/DC dönüştürücüler ve RF devrelerinde yaygın olarak kullanılır. -50°C ile 175°C arasında çalışabilir. 120pF kapasitans değeri ile düşük parazit etkileri sağlar.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Capacitance @ Vr, F 120pF @ 4V, 1MHz
Current - Average Rectified (Io) 1A (DC)
Current - Reverse Leakage @ Vr 500 µA @ 150 V
Diode Type Schottky
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature - Junction -50°C ~ 175°C
Package / Case DO-214AC, SMA
Part Status Active
Speed Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io)
Supplier Device Package DO-214AC (SMA)
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max) 150 V
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 870 mV @ 1 A