CD214C-R31000
DIODE GEN PURP 1KV 3A SMC
Paket/Kılıf
DO-214AB
Seri / Aile Numarası
CD214C
CD214C-R31000 Hakkında
CD214C-R31000, Bourns Inc. tarafından üretilen 1000V / 3A kapasitesi olan genel amaçlı rectifier diyottur. Surface mount SMC (DO-214AB) paketi ile sağlanan bu diyot, 1.15V forward voltaj düşüşü ve 10µA ters kaçak akım karakteristiğine sahiptir. -65°C ile 175°C arasında çalışabilen komponen, güç kaynakları, adaptörler ve endüstriyel kontrol devreleri gibi uygulamalarda doğrultma işlevi görür. Standard recovery tipi ile 500ns üzerinde switching hızına sahiptir.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Capacitance @ Vr, F 40pF @ 4V, 1MHz
Current - Average Rectified (Io) 3A
Current - Reverse Leakage @ Vr 10 µA @ 1000 V
Diode Type Standard
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature - Junction -65°C ~ 175°C
Package / Case DO-214AB, SMC
Part Status Obsolete
Speed Standard Recovery >500ns, > 200mA (Io)
Supplier Device Package SMC (DO-214AB)
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max) 1000 V
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 1.15 V @ 3 A