CD214C-B3100R
DIO SBD VRRM 100V 3A SMC
Paket/Kılıf
2-SMD
Seri / Aile Numarası
CD214C
CD214C-B3100R Hakkında
CD214C-B3100R, Bourns tarafından üretilen yüksek hızlı Schottky barrier diyotudur. 100V ters gerilim ve 3A ortalama doğrultma akımı kapasitesine sahiptir. Maksimum 850mV ileri gerilim düşüşü ile verimli doğrultma işlemi gerçekleştirir. Fast recovery karakteristiği sayesinde (<500ns) yüksek frekanslı uygulamalarda kullanılmaya uygun olup, güç kaynakları, DC-DC dönüştürücüler, ters polarite koruması ve doğrultma devrelerinde uygulanır. SMC (2-SMD) yüzeye monte paketindedir. -55°C ile +150°C arasında çalışabilir.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Capacitance @ Vr, F 180pF @ 4V, 1MHz
Current - Average Rectified (Io) 3A
Current - Reverse Leakage @ Vr 500 µA @ 100 V
Diode Type Schottky
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature - Junction -55°C ~ 150°C
Package / Case 2-SMD, No Lead
Part Status Active
Speed Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io)
Supplier Device Package 2-SMD
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max) 100 V
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 850 mV @ 3 A