CD214B-R3200
DIODE GEN PURP 200V 3A SMB
Paket/Kılıf
DO-214AA
Seri / Aile Numarası
CD214B
CD214B-R3200 Hakkında
CD214B-R3200, Bourns Inc. tarafından üretilen genel amaçlı doğrultucu diyottur. Surface mount SMB (DO-214AA) paketinde sunulan bu bileşen, 200V DC reverse voltaj ve 3A ortalama doğrultulmuş akım kapasitesiyle tasarlanmıştır. Fast recovery karakteristiği (≤500ns) sayesinde anahtarlama uygulamalarında kullanıldığı durumlarda yüksek hız sağlar. Maksimum 1V forward voltaj düşüşü ile verimli güç dönüştürme işlemleri gerçekleştirir. -65°C ile 175°C arasında çalışma sıcaklığı aralığında güvenilir performans sunar. Anahtarlama kaynakları, AC/DC konvertörler, düşürücü ve yükseltici dönüştürücüler gibi doğrultucu uygulamalarında kullanılır.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Capacitance @ Vr, F 40pF @ 4V, 1MHz
Current - Average Rectified (Io) 3A
Current - Reverse Leakage @ Vr 5 µA @ 200 V
Diode Type Standard
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature - Junction -65°C ~ 175°C
Package / Case DO-214AA, SMB
Part Status Obsolete
Speed Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io)
Supplier Device Package SMB (DO-214AA)
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max) 200 V
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 1 V @ 1 A