CD214B-R2600
DIODE GEN PURP 600V 2A SMB
CD214B
CD214B-R2600 Hakkında
CD214B-R2600, Bourns Inc. tarafından üretilen genel amaçlı bir doğrultucu diyottur. SMB (DO-214AA) yüzey montajlı paket ile sağlanan bu bileşen, 600V DC ters gerilim ve 2A ortalama doğrultulmuş akım kapasitesine sahiptir. 1V maksimum forward voltage at 1A ile karakterize edilir. -65°C ile 170°C arasında çalışan bu diyot, anahtarlama kaynakları, güç kaynakları, inverterler ve benzer uygulamalarda kullanılır. Standard recovery tipi olup 500ns'den fazla recovery time'a sahiptir. 5µA ters kaçak akımı ile düşük kaçak karakteristikleri sağlar.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Capacitance @ Vr, F 25pF @ 4V, 1MHz
Current - Average Rectified (Io) 2A
Current - Reverse Leakage @ Vr 5 µA @ 600 V
Diode Type Standard
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature - Junction -65°C ~ 170°C
Package / Case DO-214AA, SMB
Part Status Obsolete
Speed Standard Recovery >500ns, > 200mA (Io)
Supplier Device Package SMB (DO-214AA)
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max) 600 V
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 1 V @ 1 A