CD214B-R2100
DIODE GEN PURP 100V 2A SMB
Üretici
Bourns, Inc.
Paket/Kılıf
DO-214AA
Seri / Aile Numarası
CD214B
CD214B-R2100 Hakkında
CD214B-R2100, Bourns tarafından üretilen genel amaçlı rectifier diyottur. DO-214AA (SMB) yüzey montaj paketinde sunulan bu bileşen, 100V ters voltaj ve 2A ortalama doğrultulmuş akım kapasitesine sahiptir. 1V maksimum forward voltaj @ 1A ile düşük gerilim düşüşü sağlar. -65°C ile 175°C arasında çalışabilen kompakt tasarımı, anahtarlama kaynakları, LED sürücüleri, güç kaynakları ve genel elektronik uygulamalarında yaygın olarak kullanılır. Standard recovery time karakteristiğine sahiptir.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Capacitance @ Vr, F 25pF @ 4V, 1MHz
Current - Average Rectified (Io) 2A
Current - Reverse Leakage @ Vr 5 µA @ 100 V
Diode Type Standard
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature - Junction -65°C ~ 175°C
Package / Case DO-214AA, SMB
Part Status Obsolete
Speed Standard Recovery >500ns, > 200mA (Io)
Supplier Device Package SMB (DO-214AA)
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max) 100 V
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 1 V @ 1 A