CD214A-R12000
DIODE GEN PURP 2KV 1A SMA
Paket/Kılıf
SMA
Seri / Aile Numarası
CD214A
CD214A-R12000 Hakkında
CD214A-R12000, Bourns Inc. tarafından üretilen 2000V ters gerilim kapasiteli, 1A ortalama düzeltme akımına sahip genel amaçlı silikon doğrultucu diyottur. DO-214AC (SMA) surface mount pakajında sunulan bu bileşen, yüksek gerilim uygulamalarında kullanılır. 2V maksimum forward gerilim ve 5µA ters akım özellikleri ile AC/DC güç kaynakları, yüksek gerilim anahtarlama devreleri ve koruma uygulamalarında yaygın olarak tercih edilir. -65°C ile 175°C arasında çalışma sıcaklığı aralığına sahiptir. Standart recovery karakteristiğine (>500ns) sahip olup, Obsolete statüsündedir.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Capacitance @ Vr, F 12pF @ 4V, 1MHz
Current - Average Rectified (Io) 1A
Current - Reverse Leakage @ Vr 5 µA @ 2000 V
Diode Type Standard
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature - Junction -65°C ~ 175°C
Package / Case DO-214AC, SMA
Part Status Obsolete
Speed Standard Recovery >500ns, > 200mA (Io)
Supplier Device Package DO-214AC (SMA)
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max) 2000 V
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 2 V @ 1 A