CD214A-F1600
DIODE GEN PURP 600V 1A DO214AC
Paket/Kılıf
SMA
Seri / Aile Numarası
CD214A
CD214A-F1600 Hakkında
CD214A-F1600, Bourns tarafından üretilen 600V 1A kapasiteli general purpose fast recovery diyotudur. DO-214AC (SMA) yüzey montajlı paketinde sunulan bu bileşen, hızlı doğrultma uygulamalarında kullanılır. 1.7V forward voltage ve 35ns reverse recovery time ile SMPS (Switched Mode Power Supply), adaptörler ve AC-DC dönüştürücüleri içeren çeşitli güç uygulamalarında tercih edilir. -55°C ile +150°C arasındaki geniş çalışma sıcaklığı aralığında güvenilir performans sunar. 5µA @ 600V reverse leakage current ve 10pF @ 4V kapasitansı özellikleriyle tasarlanmıştır.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Capacitance @ Vr, F 10pF @ 4V, 1MHz
Current - Average Rectified (Io) 1A
Current - Reverse Leakage @ Vr 5 µA @ 600 V
Diode Type Standard
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature - Junction -55°C ~ 150°C
Package / Case DO-214AC, SMA
Part Status Obsolete
Reverse Recovery Time (trr) 35 ns
Speed Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io)
Supplier Device Package DO-214AC (SMA)
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max) 600 V
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 1.7 V @ 1 A