CD1005-Z6V2
DIODE ZENER 6.2V 200MW 1005
Üretici
Bourns, Inc.
Paket/Kılıf
1005 (2512 Metric)
Seri / Aile Numarası
CD1005-Z6V2
CD1005-Z6V2 Hakkında
Bourns CD1005-Z6V2, 6.2V nominal gerilim değerine sahip surface mount zener diyottur. 200mW güç derecelendirilmesi ile gerilim düzenleme, koruma ve referans uygulamalarında kullanılır. 1005 (2512 metric) SMD paketinde sunulan bu zener diyot, 100nA ters kaçak akımı ve maksimum 10 Ohm empedansı ile karakterizedir. -55°C ile +125°C arasında çalışan komponentin ±5% voltaj toleransı bulunmaktadır. Ürün şu anda üretimi durdurulmuş (obsolete) durumdadır.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Current - Reverse Leakage @ Vr 100 nA @ 2 V
Impedance (Max) (Zzt) 10 Ohms
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Package / Case 1005 (2512 Metric)
Part Status Obsolete
Power - Max 200 mW
Supplier Device Package 1005
Tolerance ±5%
Voltage - Zener (Nom) (Vz) 6.2 V