CD0603-Z24
DIODE ZENER 24V 150MW 0603
Seri / Aile Numarası
CD0603-Z24
CD0603-Z24 Hakkında
CD0603-Z24, Bourns tarafından üretilen 24V nominal değerde bir surface mount zener diyottur. 0603 (1608 Metric) paket içinde gelen bu bileşen 150 mW güç dağıtım kapasitesine sahiptir. Maksimum 80 Ohm impedansa ve 100 nA ters kaçak akımına (18V'de) sahip olan diyot, -55°C ile 125°C sıcaklık aralığında çalışabilir. ±5% toleransa sahip olan CD0603-Z24, voltaj düzenlemesi, aşırı voltaj koruması ve referans voltaj uygulamalarında kullanılır. Surface mount teknolojisine uygun tasarımı, kompakt PCB tasarımlarında tercih edilmesini sağlar. Not: Bu ürün üretilmesi durdurulmuş (obsolete) statüsündedir.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Current - Reverse Leakage @ Vr 100 nA @ 18 V
Impedance (Max) (Zzt) 80 Ohms
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Package / Case 0603 (1608 Metric)
Part Status Obsolete
Power - Max 150 mW
Supplier Device Package 0603
Tolerance ±5%
Voltage - Zener (Nom) (Vz) 24 V