CC65LA240
3P CONT L 240V50/60HZ 2NO2NC
Seri / Aile Numarası
CC65LA240
CC65LA240 Hakkında
Carlo Gavazzi CC65LA240, 240VAC bobinli 3 kutuplu elektromekanik kontaktördür. 65 A anahat akımı kapasitesine sahiptir ve 2 adet Normal Açık (NO) ve 2 adet Normal Kapalı (NC) yardımcı kontaklar içerir. 690VAC maksimum anahtarlama gerilimine kadar çalışabilir. Chassis montaj ve DIN ray montaj seçenekleri ile kullanılabilir. -5°C ile 60°C arasında çalışma sıcaklığı aralığında güvenilir işletme sağlar. 204VAC minimum çalışma gerilimine ve 72VAC serbest bırakma gerilimine sahiptir. Şehir elektrik şebekeleri, endüstriyel otomasyon ve makine kontrol uygulamalarında yaygın olarak kullanılır.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Coil Voltage 240VAC
Contact Form 3PST-NO (3 Form A)
Contact Rating (Current) 65 A
Features Auxiliary Contacts
Mounting Type Chassis Mount, DIN Rail
Must Operate Voltage 204 VAC
Must Release Voltage 72 VAC
Operating Temperature -5°C ~ 60°C
Part Status Active
Switching Voltage 690VAC - Max