CC32SA240
3P CONT S 240V 50/60HZ 2NO2NC
Seri / Aile Numarası
CC32SA240
CC32SA240 Hakkında
Carlo Gavazzi CC32SA240, 240VAC bobinli 3 kutuplu elektromekanik kontaktördür. 32A kontakt akımı kapasitesi ile endüstriyel kontrol uygulamalarında yüklerin açılıp kapanması için kullanılır. 3PST-NO (3 Form A) kontak konfigürasyonu ve ilave kontakları ile kompleks kontrol şemaları gerçekleştirilebilir. DIN rail ve şasi montajına uygun tasarım, vida terminal bağlantı türü ile elektrik panoları ve denetim sistemlerinde yaygın olarak tercih edilir. 690VAC'ye kadar anahtarlama gerilimi, -5°C ile 60°C çalışma sıcaklık aralığı belirtilmiştir.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Coil Voltage 240VAC
Contact Form 3PST-NO (3 Form A)
Contact Rating (Current) 32 A
Features Auxiliary Contacts
Mounting Type Chassis Mount, DIN Rail
Must Operate Voltage 204 VAC
Must Release Voltage 72 VAC
Operating Temperature -5°C ~ 60°C
Part Status Active
Switching Voltage 690VAC - Max