CC32/4SA240
RLY CONT 4P 240V 50/60HZ NO AUX
Seri / Aile Numarası
CC32/4SA240
CC32/4SA240 Hakkında
CC32/4SA240, Carlo Gavazzi tarafından üretilen 4 kutuplu (4PST-NO) elektromanyetik kontaktördür. 240VAC bobini ile kontrol edilen bu cihaz 32A'ye kadar yükleri anahtarlamaya uygundu. 690VAC'ye kadar gerilimde kullanılabilir. Yardımcı kontak bulunmaktadır. -5°C ile 60°C arasında çalışma sıcaklığına sahip olup, DIN rail ve şasi montajına uygundu. Vida terminalleri ile bağlantı sağlanır. Harita ve endüstriyel kontrol uygulamalarında, motor starterlarında, aydınlatma kontrolünde ve elektrik panosunda kullanılır.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Coil Voltage 240VAC
Contact Form 4PST-NO (4 Form A)
Contact Rating (Current) 32 A
Features Auxiliary Contacts
Mounting Type Chassis Mount, DIN Rail
Must Operate Voltage 204 VAC
Must Release Voltage 72 VAC
Operating Temperature -5°C ~ 60°C
Part Status Active
Switching Voltage 690VAC - Max