CC100LA480-60HZ
RLY CONT 3P 480V 60HZ 2NO/2NC
Seri / Aile Numarası
CC100LA480
CC100LA480-60HZ Hakkında
Carlo Gavazzi CC100LA480-60HZ, 480VAC bobinli 3 kutuplu elektromekanik kontaktördür. 100A kontakt kapasitesi ile endüstriyel elektrik devrelerinde motorlar, heater'lar ve diğer yüksek akımlı yüklerin uzaktan kontrolü için tasarlanmıştır. 3 Form A (3PST-NO) ana kontağı ve yardımcı kontak seçenekleri bulunmaktadır. 408-690VAC çalışma voltaj aralığında, DIN ray veya panel montajı için uygun, -5°C ile 60°C sıcaklık aralığında güvenilir çalışma sağlar. 60Hz frekansı için belirtilmiştir. Box Lug terminali ile bağlantı yapılır.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Coil Voltage 480VAC
Contact Form 3PST-NO (3 Form A)
Contact Rating (Current) 100 A
Features Auxiliary Contacts
Mounting Type Chassis Mount, DIN Rail
Must Operate Voltage 408 VAC
Must Release Voltage 144 VAC
Operating Temperature -5°C ~ 60°C
Part Status Active
Switching Voltage 690VAC - Max