CBS10S30,L3F
DIODE SCHOTTKY 20V 1A CST2B
Paket/Kılıf
2-SMD
Seri / Aile Numarası
CBS10S30
CBS10S30,L3F Hakkında
CBS10S30,L3F, Toshiba tarafından üretilen 20V 1A kapasiteli Schottky doğrultucu diyottur. CST2B Surface Mount paketinde sunulan bu bileşen, hızlı anahtarlama uygulamaları için tasarlanmıştır. 450 mV ileri gerilim düşüşü (1A'de) ve 500 µA ters sızıntı akımı (30V'de) özellikleri ile güç kaynakları, DC/DC dönüştürücüler ve anahtarlamalı güç uygulamalarında kullanılır. 125°C maksimum çalışma sıcaklığına sahip olan bileşen, 200mA üzerindeki akımlarda 500ns'den daha hızlı recovery time sağlar.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Capacitance @ Vr, F 135pF @ 0V, 1MHz
Current - Average Rectified (Io) 1A
Current - Reverse Leakage @ Vr 500 µA @ 30 V
Diode Type Schottky
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature - Junction 125°C (Max)
Package / Case 2-SMD, No Lead
Part Status Active
Speed Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io)
Supplier Device Package CST2B
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max) 20 V
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 450 mV @ 1 A