CB1VF-R-24V
CB RELAY 1 FORM C 35A 24V
Seri / Aile Numarası
CB1VF-R
CB1VF-R-24V Hakkında
Panasonic CB1VF-R-24V, 24VDC coil voltajında çalışan otomotiv tipi SPDT (1 Form C) röle. Nominal 15A kontakt kapasitesine ve 28VDC switching voltajına sahiptir. Non-latching tip olup 15ms işletme ve serbest bırakma süresine sahiptir. Socket bağlantı tipinde tasarlanmış, flux korumalı sealed yapı ile resistör içermektedir. -40°C ile +85°C arasında güvenli çalışma alanına ve 14VDC minimum işletme voltajına sahiptir. Otomotiv elektrik sistemlerinde kontrol devreleri, motor kontrolü, anahtarlama uygulamaları ve EMC gereksinimleri olan ortamlarda kullanılır.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Coil Current 84 mA
Coil Type Non Latching
Coil Voltage 24VDC
Contact Form SPDT (1 Form C)
Contact Rating (Current) 15 A
Features Resistor, Sealed - Flux Protection
Mounting Type Socketable
Must Operate Voltage 14 VDC
Must Release Voltage 2.4 VDC
Operate Time 15 ms
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Part Status Active
Release Time 15 ms
Switching Voltage 28VDC - Nom