CB1VF-D-24V
CB RELAY 1 FORM C 35A 24V
Seri / Aile Numarası
CB1VF-D
CB1VF-D-24V Hakkında
Panasonic CB1VF-D-24V, 24VDC nominal bobinli single pole double throw (SPDT/1 Form C) otomotiv rölesinin teknik özellikleridir. 75 mA bobinlenmiş akım, 15 A kontak akım derecesi ile tasarlanmıştır. Non-latching coil tipi sayesinde basit on-off kontrol uygulamalarında kullanılır. İçerisinde entegre diod ve flux koruma özelliği mevcuttur. 14 VDC çalışma garantisi ve 2.4 VDC bırakma gerilimi ile otomotiv uygulamalarında hızlı yanıt süresi sunar. 15 ms işletme zamanı ve socket takılı montaj türü ile panellere kolay entegrasyon sağlar. -40°C ile 85°C çalışma sıcaklık aralığında endüstriyel ve araç elektrik sistemlerinde kullanıma uygundur.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Coil Current 75 mA
Coil Type Non Latching
Coil Voltage 24VDC
Contact Form SPDT (1 Form C)
Contact Rating (Current) 15 A
Features Diode, Sealed - Flux Protection
Mounting Type Socketable
Must Operate Voltage 14 VDC
Must Release Voltage 2.4 VDC
Operate Time 15 ms
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Part Status Active
Switching Voltage 28VDC - Nom