CB1AV-D-24V
CB RELAY 1 FORM A 35A 24V
Seri / Aile Numarası
CB1AV-D-24V
CB1AV-D-24V Hakkında
Panasonic CB1AV-D-24V, 24VDC bobinli otomotiv rölesidir. SPST-NO (1 Form A) kontakt konfigürasyonuna sahip olup 15A kontakt akımında çalışır. 75 mA bobini akımı ile çalışan röle, 14VDC'de garantili işletme ve 2.4VDC'de serbest bırakma özelliğine sahiptir. 15 ms işletme süresi ile hızlı yanıt verir. İç diyot koruması ve tam şekilde mühürlü tasarımıyla otomotiv uygulamalarında güvenilir performans sunur. -40°C ile 85°C sıcaklık aralığında stabil çalışır. Socketable montaj tipi sayesinde kolay kurulum ve değiştirilme imkanı sağlar.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Coil Current 75 mA
Coil Type Non Latching
Coil Voltage 24VDC
Contact Form SPST-NO (1 Form A)
Contact Rating (Current) 15 A
Features Diode, Sealed - Fully
Mounting Type Socketable
Must Operate Voltage 14 VDC
Must Release Voltage 2.4 VDC
Operate Time 15 ms
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Part Status Active
Switching Voltage 28VDC - Nom