CB1AHF-T-12V
CB RELAY HR 1 FORM A 12V
Seri / Aile Numarası
CB1AHF
CB1AHF-T-12V Hakkında
Panasonic CB1AHF-T-12V, 12VDC nominal gerilimde çalışan tek kutuplu açık kontak (SPST-NO) otomotiv rölesidir. 40A kontakt yüküne sahip bu rölü, 150mA bobın akımı ile enerjilendirilir ve 15ms işletme süresi sunar. Manyetik olmayan tutuş (non-latching) tipinde tasarlanmış olan komponent, 7VDC minimum işletme ve 1.2VDC serbest bırakma geriliminde çalışabilir. -40°C ile +125°C geniş sıcaklık aralığında, terslenmiş akı koruması ile korumalı yapısı sayesinde endüstriyel ve otomotiv uygulamalarında güvenilir performans sunar. Soket tipi montaj ve hızlı bağlantı terminaline sahiptir.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Coil Current 150 mA
Coil Type Non Latching
Coil Voltage 12VDC
Contact Form SPST-NO (1 Form A)
Contact Rating (Current) 40 A
Features Sealed - Flux Protection
Mounting Type Socketable
Must Operate Voltage 7 VDC
Must Release Voltage 1.2 VDC
Operate Time 15 ms
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
Part Status Active
Release Time 15 ms
Switching Voltage 14VDC - Nom