CB1AH-R-12V
RELAY AUTOMOTIVE SPST 70A 12V
Seri / Aile Numarası
CB1AH
CB1AH-R-12V Hakkında
CB1AH-R-12V, Panasonic tarafından üretilen otomotiv uygulamaları için tasarlanmış SPST-NO (1 Form A) yapılandırmasında elektromanyetik röle. 70A kontakt kapasitesi ve 12VDC bobini ile elektrik devrelerinde yüksek akım anahtarlaması işlevini gerçekleştirir. 134mA bobini akımı, 15ms işletim ve serbest bırakma süresi, tam kapalı ve musluklu konnektör terminasyon türü özelliğine sahiptir. -40°C ile 85°C arasında çalışma sıcaklığı aralığında sorunsuz çalışır. Motorlu araçlar, endüstriyel kontrol sistemleri ve otomotiv elektrik devrelerinde şalter ve kontrol uygulamalarında kullanılır.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Coil Current 134 mA
Coil Type Non Latching
Coil Voltage 12VDC
Contact Form SPST-NO (1 Form A)
Contact Rating (Current) 70 A
Features Resistor, Sealed - Fully
Mounting Type Socketable
Must Operate Voltage 7 VDC
Must Release Voltage 1.2 VDC
Operate Time 15 ms
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Part Status Active
Release Time 15 ms
Switching Voltage 14VDC - Nom