CB1AF-24V
RELAY AUTOMOTIVE SPST 20A 24V
Seri / Aile Numarası
CB1AF
CB1AF-24V Hakkında
Panasonic CB1AF-24V, 24VDC coil gerilimi ile çalışan otomotiv endüstriyonu için tasarlanmış SPST-NO (1 Form A) yapıdaki elektromanyetik röle'dir. 20A kontakt kapasitesi ile güç kontrol uygulamalarında kullanılır. 75 mA coil akımında hızlı işletme ve bırakma süreleri (her ikisi 15 ms) sayesinde hızlı switchlemeler gerçekleştiren bu rölede flux korumalı sealed tasarım, otomotiv ortamındaki nem ve kontaminasyondan korunma sağlar. -40°C ~ 85°C geniş çalışma sıcaklık aralığında güvenilir performans gösterir. Must operate voltajı 14VDC ve must release voltajı 2.4VDC ile belirtilen çalışma karakteristikleri vardır. Socket montaj tipi sayesinde hızlı değişim imkanı sunar. Otomotiv elektrik sistemlerinde, yakıt pompaları, fan motorları, solenoid kontrol ve diğer 20A altı güç yönetim devrelerinde uygulanır.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Coil Current 75 mA
Coil Type Non Latching
Coil Voltage 24VDC
Contact Form SPST-NO (1 Form A)
Contact Rating (Current) 20 A
Features Sealed - Flux Protection
Mounting Type Socketable
Must Operate Voltage 14 VDC
Must Release Voltage 2.4 VDC
Operate Time 15 ms
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Part Status Active
Release Time 15 ms
Switching Voltage 28VDC - Nom